Jelgavas Latviešu biedrības mērķi ir sargāt un kopt latviešu tautas kultūru, valodu, tradīcijas, dzīvesveidu, nacionālo identitāti, nostiprināt nacionālās piederības un valstisko apziņu, atbalstīt izglītības, zinātnes, mākslas un literatūras attīstību, pētījumus latviešu tautas vēsturē, etnogrāfijā, Latvijas dabas un kultūras pieminekļu aizsardzības pasākumus.

Jelgavas Latviešu biedrības mērķi ir sargāt un kopt latviešu tautas kultūru, valodu, tradīcijas, dzīvesveidu, nacionālo identitāti, nostiprināt nacionālās piederības un valstisko apziņu, atbalstīt izglītības, zinātnes, mākslas un literatūras attīstību, pētījumus latviešu tautas vēsturē, etnogrāfijā, Latvijas dabas un kultūras pieminekļu aizsardzības pasākumus.

Jelgavas Latviešu biedrības mērķi ir sargāt un kopt latviešu tautas kultūru, valodu, tradīcijas, dzīvesveidu, nacionālo identitāti, nostiprināt nacionālās piederības un valstisko apziņu, atbalstīt izglītības, zinātnes, mākslas un literatūras attīstību, pētījumus latviešu tautas vēsturē, etnogrāfijā, Latvijas dabas un kultūras pieminekļu aizsardzības pasākumus.

Jelgavas Latviešu biedrības mērķi ir sargāt un kopt latviešu tautas kultūru, valodu, tradīcijas, dzīvesveidu, nacionālo identitāti, nostiprināt nacionālās piederības un valstisko apziņu, atbalstīt izglītības, zinātnes, mākslas un literatūras attīstību, pētījumus latviešu tautas vēsturē, etnogrāfijā, Latvijas dabas un kultūras pieminekļu aizsardzības pasākumus.

Valdes sastāvs no 28.11.2015.

  • Paulis Rēvelis – valdes priekšsēdētājs
  • Vilis Azevičs
  • Astra Cipļajeva
  • Sandra Feldmane
  • Maija Kravinska
  • Gunārs Kurlovičs
  • Rihards Melderis
  • Tamāra Viduce
  • Jānis Zariņš

Valdes kandidāti:
  • Biruta Ribaka
  • Artūrs Jankovskis 
  • Janīna Onževa

Komisiju sastāvi kopš 28.11.2015.

Finanšu:
1.Tamāra Viduce  (vadītāja)
2.Gunārs Kurlovičs
3.Paulis Rēvelis

Lietvedības:
1.Vilis Azevičs (vadītājs)
2.Astra Cipļajeva
3.Sandra Feldmane
4.Artūrs Jankovskis
5.Janīna Onževa
6.Zaiga Vaita
7.Tamāra Viduce
8.Jānis Zariņš

Kultūras un organizatoriskā:
1. Maija Kravinska  -  vadītāja
2.Sandra Feldmane
3.Artūrs Jankovskis
4.Biruta Ribaka
5.Aija Treija 
6.Irēna Upīte

Saimnieciskā:
1.Vilis Azevičs  -  vadītājs
2.Biruta Akermane
3.Astra Cipļajeva
4.Rihards Melderis
5.Vita Romanova
6.Inta Spodriņa
7.Tamāra Viduce

Tūrisma un sporta:
1.Zaiga Vaita  -  vadītāja
2.Astra Cipļajeva
3.Vita Romanova

Sociālā:
1.Regīna Lielause
2.Inta Spodriņa

Revīzijas:
1.Rasma Urtāne  - komisijas priekšsēdētāja
2.Zita Freiberga   - komisijas locekle
3.Mareks Rubīns - komisijas loceklis